Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Konkurs Wiedzy Technicznej

04 lutego 2018 | Agencja magico

We wtorek 16 stycznia 2018 r. odbyły się eliminacje szkolne do XVII edycji Konkursu Wiedzy Technicznej. Konkurs odbywa się pod hasłem ?sapere aude?- odważ się być mądrym. Jest adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego, którzy rywalizują w dziedzinie wiedzy z nauk ścisłych i przedmiotów zawodowych technicznych.

W eliminacjach szkolnych udział brali uczniowie z klas: 2 TBG, 2 BSI oraz 4TB.

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowali się: Bartłomiej Wójcik kl. 4TB, Kacper Guzik kl. 4TB i Marcin Bożek kl. 4TB. Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za powodzenie w dalszej rywalizacji konkursowej, która odbędzie się 21 lutego 2018 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu. Szkolny etap Konkursu Wiedzy Technicznej przygotowali pani Lucyna Sibiga i pan Waldemar Kazanecki.

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.