Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Konkurs z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS

18 listopada 2020 | Jakub Bożek

Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS, który jest corocznie obchodzony 1 grudnia, w naszej szkole odbywa się konkurs wiedzy o AIDS.

W tym roku szkolnym, ze względu na panującą pandemię COVID-19 i prowadzenie lekcji w sposób zdalny, zasady i sposób przeprowadzenia konkursu ulegną zmianie.

Zadaniem konkursowym zamiast napisania testu wiedzy o danej chorobie będzie przygotowanie prezentacji na jej temat. Komisja konkursowa będzie brała pod uwagę estetykę i staranność wykonania pracy oraz rzetelność przedstawionych informacji. Prezentacja powinna w zrozumiały sposób przedstawiać najważniejsze informacje o AIDS i powinna liczyć max. 10 slajdów. Prosimy, aby na pierwszym slajdzie umieścić swoje imię, nazwisko oraz klasę.

Prace prosimy przesyłać na email organizatora, pani Lidii Harasymów: lidia.harasymow@zsnr2.stalowa-wola.pl do 30.11.2020 r.

 Powodzenia!

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.