Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Konkurs świąteczno-językowo-plastyczny pt. "Angielski Kalendarz Adwentowy"

23 listopada 2021 | Bogusław Łój

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia i czas przygotowań. Zapraszamy wszystkich uczniów klas pierwszych do udziału w drugiej edycji konkursu świąteczno-językowo-plastycznego pt. "Angielski Kalendarz Adwentowy".

Waszym zadaniem będzie wykonanie kalendarza adwentowego dowolną techniką, tylko z dniami szkolnymi, począwszy od poniedziałku 29.11.2021. W okienkach poszczególnych dni Waszego kalendarza należy umieszczać brakujące słowa cytatów z Pisma Świętego, które będą podawane codziennie na drzwiach sali 117.

I tak na przykład, gdyby 30.11.2021 pojawił się cytat z Ewangelii św. Mateusza: “When they saw the ___ they rejoiced with exceeding great joy.”, to należy sprawdzić cytat w Internecie i słowo "star" umieścić w Waszym kalendarzu pod datą 30.11. Ostatnim dniem Waszego kalendarza będzie wtorek 21.12.2021, a gotowy kalendarz należy przekazać swojemu nauczycielowi jęz. angielskiego do środy 22.12.2021.

Każdy uczeń, który wykona kalendarz z poprawnymi odpowiedziami w podanym terminie, będzie mógł ubiegać się o ocenę celującą lub bardzo dobrą z jęz. angielskiego/plastyki, a wszystkie prace będziemy mogli podziwiać na korytarzu szkolnym.

Dodatkowych informacji udziela naucz. Małgorzata Terlecka (pokój nauczycielski 117).

Zobacz inne wpisy

     Nauczyciele języka niemieckiego zapraszają uczniów klas I LO i Technikum naszej szkoły do udziału w IX edycji...

Zapraszamy wszystkich Uczniów i Nauczycieli do wzięcia udziału w przedświątecznej akcji charytatywnej. Jej celem jest zebranie...

Relacja filmowa z wycieczki zawodowej

03 Grudzień 2021 | Dariusz Smolarek

...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.