Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Kwalifikacyjny kurs zawodowy

07 marca 2019 | Agencja magico

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNY KURS

AU.14 Projektowanie i wytwarzanie wyrobów odzieżowych

(3 edycja)

 

Kurs jest nauką kroju i szycia od podstaw. Kursanci zapoznają się z zasadami szycia, wykonania form, modelowania i projektowania. Uzyskają informacje o tkaninach i dodatkach krawieckich oraz ich zastosowaniu na wyroby odzieżowe.

 

Kurs jest bezpłatny!!!

 

Na kurs może zapisać się każdy, kto ma ukończone 18 lat, bez względu na wykształcenie.

 

Wymagane dokumenty: - świadectwo ukończenia wcześniejszej szkoły (gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej, szkoły zawodowej lub szkoły średniej), - podanie o przyjęcie na kurs (podanie można pobrać ze strony szkoły).

 

Dokumenty na rok szkolny 2019/2020 są przyjmowane od kandydatów w sekretariacie szkoły: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. T. Kościuszki w Stalowej Woli, ul. 1-go Sierpnia 26, 37?450 Stalowa Wola, tel.: 15 842 06 40, www.zsnr2.stalowa-wola.pl

 

Podania należy składać do 30 sierpnia 2019 r.

 

PODANIE 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.