Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Leśny Festiwal Biegowy

01 października 2018 | Agencja magico

W dniu 29.09.2018 r na terenie naszego miasta odbyły się ogólnopolskie zawody biegowe na dystansie 7 km i 21 km pod nazwą Leśny Charytatywny Festiwal Biegowy. Celem biegu było zebranie środków finansowych na leczenie chorej uczennicy PSP nr 1 w Stalowej Woli. Wśród 254 biegaczy z całej Polski nie zabrakło również reprezentantów naszej szkoły: uczeń klasy sportowej I TP Hubert Bańka startował na dystansie 21 km, p. Dariusz Bańka na 7 km. Nasi zawodnicy nie zawiedli.

 

Hubert Bańka zajął 2 miejsce w kat. 16-29 lat przybiegając za zawodnikiem z Ukrainy Yevheii Homziakowem i przed biegaczem z Warszawy Mateuszem Gontarzem. Pan Dariusz Bańka również uplasował się na 2 miejscu, w kat. pracownik oświaty za Andrzejem Pasiecznym z Gorzyc (3 m open na dystansie 7 km) i przed Tomaszem Brudem ze Stalowej Woli.

Bieg odbywał się na piaszczystych terenach leśnych w Nadleśnictwie Ciemny Kąt i był szczególnie trudny dla Huberta Bańki gdyż nie dość, że był najmłodszym zawodnikiem w tej konkurencji to dwa dni wcześniej startował na eliminacjach rejonowych szkolnej ligi lekkoatletycznej zajmując 3 miejsce na dystansie 800 m. Gratulujemy świetnych wyników sportowych i życzymy naszym zawodnikom następnych udanych startów!

 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.