Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Mamy I miejsce w VII Powiatowym Konkursie ?Kolędowanie po Niemiecku?

22 grudnia 2017 | Agencja magico

W dniu 19. 12. 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Stalowej Woli odbył się VII Powiatowy Konkurs ?Kolędowanie po Niemiecku?, celem którego jest kultywowanie tradycji świątecznych i popularyzowanie kolęd niemieckich w naszym regionie.

 

Naszą szkołę reprezentował zespół szkolny ?Łosie w kosmosie?, w składzie: Anna Bieńko (wokal)? kl. IV TL, Bartłomiej Wójcik (akordeon)? kl. IV TB, Paweł Stach (gitara) ? IV TLO, Weronika Ogonowska (gitara) ? 2 TBG oraz Jakub Myszka (cajon) ? 2 TP. Uczniowie wykonali kolędę ?Ich steh an deiner Krippen hier? i zdobyli pierwsze miejsce w kategorii zespół muzyczny. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele języka niemieckiego pani Magdalena Piróg oraz pan Andrzej Kułakowski.

 

cof cof cof

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.