Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Maraton Pisania Listów 2018

18 grudnia 2018 | Agencja magico

Dnia 07.12.2018 r. już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w międzynarodową akcję Maratonu Pisania Listów Amnesty International. W tym roku bohaterkami Maratonu Pisania Listów były kobiety ? obrończynie praw człowieka, które na co dzień spotykają się z atakami, prześladowaniem i niesprawiedliwością.

 

Tegoroczna edycja maratonu spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły. W sumie udało nam się napisać rekordową liczbę: 107 listów. Dzięki zbiórce funduszy prowadzonej przez Samorząd Uczniowski możliwa była wysyłka wszystkich listów za granicę. W całej Polsce w akcji uczestniczyło tysiące osób, zostało napisanych około 300 tysięcy listów, które mogą odmienić czyjeś życie. Wierzymy, że akcja będzie miała realny wpływ na poprawę sytuacji osób, których prawa są łamane. Dziękujemy wszystkim uczniom za ich zaangażowanie społeczne i udział w tegorocznej edycji maratonu. Opiekę nad uczniami pełniły panie Beata Szwedo i Monika Fil.

 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.