Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Miejskie Obchody 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

15 listopada 2019 | Agencja magico

W dniu 11 listopada 2019 roku przedstawiciele Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki wzięli udział w uroczystych obchodach 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. O godz. 16.30 odbyła się Msza Św. w intencji Ojczyzny w Bazylice Konkatedralnej z udziałem Kompanii Honorowej Wojska Polskiego, pocztu sztandarowego Garnizonu Nisko oraz służb i klas mundurowych.

 

Następnie uczestnicy przemaszerowali na Plac Piłsudskiego. Po odczytaniu Apelu Pamięci oraz oddaniu Salwy Honorowej Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny rozpalił Ognisko Patriotyzmu, przy którym zebrani zaśpiewali polskie pieśni patriotyczne. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 1Ap, 1Ag, 2A oraz 3AW pod opieką pana Dariusza Smolarka, pani Anny Sibigi, pani Anny Blachy, pani Eweliny Sondej oraz pani Anny Świetlińskiej.

 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.