Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Mikołajkowa zbiórka dla dzieci z Domu Dziecka

15 Grudzień 2022 | Dariusz Smolarek

W tym szczególnym okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia społeczność Zespołu Szkół Nr 2 w Stalowej Woli przeprowadza wiele akcji charytatywnych, mających na celu wsparcie najbardziej potrzebujących.  Jedną z takich akcji była mikołajkowa zbiórka dla dzieci z Domu Dziecka. Zbierana była m.in. chemia gospodarcza, żywność długoterminowa, słodycze, soczki w kartonach i owoce.  

Dnia 1 grudnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego (Jakub Siembida z klasy 4 Eg oraz Barbara Jaskot z klasy 4 Fp) wraz z panią pedagog Sylwią Pacholec oraz opiekunami, panem Bogusławem Łojem oraz panią Moniką Kułacz, przekazali wszystkie zebrane dary dyrekcji oraz podopiecznym placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Podleśna Przystań”. Wizyta Świętego Mikołaja i jego Pomocnicy spotkała się z ciepłym przyjęciem, a wręczone prezenty sprawiły dzieciom dużo radości. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom za wrażliwość na potrzeby innych, bezinteresowną chęć niesienia pomocy i okazane serce. Dzięki tak dużemu zaangażowaniu mogliśmy realnie wpłynąć na codzienne życie mieszkańców pobliskiego Domu Dziecka.

Zobacz inne wpisy

Turnieje e-sportowe

03 lutego 2023 | Bogusław Łój

Sport elektroniczny (e-sport) to forma rywalizacji, w której przedmiotem działań zawodników są gry komputerowe. Rywalizacja...

Zapytanie ofertowe - KOSZULKI T-SHIRT

03 lutego 2023 | Dariusz Smolarek

Zapytanie cenowe na koszulki t-shirt Formularz oferty - załącznik nr 5...

Spotkanie wychowawców klas (z wyjątkiem klas maturalnych) z rodzicami odbędzie się 07.02.2023 r. o godzinie 17:00. Harmonogram...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.