Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Misja Opatrunek dla Zambii

25 listopada 2019 | Agencja magico

Zakończyła się w naszej szkole akcja zbiórki materiałów opatrunkowych dla zambijskich szpitali im. kardynała Adama Kozłowieckiego w Lusace oraz misyjnego szpitala w Katondwe. Po raz kolejny uczniowie ZS Nr 2 podzielili się darem serca z tymi, którzy najbardziej tego potrzebują.

 

Zebrane rzeczy przekazaliśmy do Huty Komorowskiej, gdzie znajduje się muzeum kardynała Adama Kozłowieckiego. Tam też spływały dary z całej diecezji sandomierskiej. Obecnie trwa ich segregowanie i przygotowanie do wysyłki.

 

Dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych Diecezji Sandomierskiej ks. Daniel Koryciński wyraził swoje uznanie i serdeczne podziękowanie za naszą życzliwość i zaangażowanie, przekazując nam pamiątkowy dyplom.

 

Katecheci 

[gallery columns="2" link="file" ids="57426,57427" orderby="rand"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.