Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

"Misja opatrunek dla Zambii"

07 października 2019 | Agencja magico

Chcemy zaprosić społeczność naszej szkoły do włączenia się w akcję charytatywną "Misja opatrunek dla Zambii". Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny Październik i Tydzień Misyjny bieżącego roku, są sposobnością, aby czynnie włączyć się w dzieło pomocy misjom. Pragniemy przekazać pomoc materialną dla szpitala im. kardynała Kozłowieckiego w Lusace i Misyjnego szpitala w Katondwe w Zambii.

 

Zbieramy bandaże zwykłe i elastyczne 10-15 cm szerokości, plastry, kompresy, gazę, rękawiczki jednorazowe, nici chirurgiczne (Vicryl/Dexon). Włączamy się w ten sposób w większą akcję prowadzoną na terenie diecezji sandomierskiej. Trwa ona do 15 listopada 2019. Artykuły można składać indywidualnie lub jako dar serca od całej klasy w sali 002 lub 006 (u katechetów). Dziękujemy za życzliwość.

 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.