Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce

27 września 2018 | Agencja magico

W dniach 19-20. 09. 2018. Kołobrzeg był gospodarzem Finału Krajowego Korespondencyjnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Prezesa Szkolnego Związku Lekkoatletycznego. Reprezentacja chłopców ZSP Nr 2 w Stalowej Woli po eliminacjach wojewódzkich, znalazła się w finałowej 12 szkół z całej Polski spośród ponad 600 startujących szkół.

 

Jak zawsze nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i pokazali się z jak najlepszej strony, bardzo udanie startując na nowo oddanym stadionie lekkoatletycznym zajmując V miejsce. Najlepszy wynik indywidualnie uzyskał Krystian Kiszka w skoku w dal. W zawodach uczestniczyły najlepsze szkoły z całej Polski, a rywalizacja była zacięta o klasyfikacji decydowały bardzo niewielkie różnice punktowe. Nasza reprezentacja składała się z następujących uczniów: Motyka Michał, Łukaszczyk Maciej, Kępa Damian, Jarosz Wiktor, Rogala Kacper, Paterek Bartosz, Kiszka Krystian, Kosierz Piotr, Nalepa Paweł, Machowski Mateusz, Bańka Hubert, Kuliński Szymon, Węska Wiktor, Piłat Sebastian. Do zawodów przygotował Krzysztof Momot, a opiekę pełnił pan Dariusz Bańka.

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli, 1% z podatku dochodowego Rady Rodziców ZSP Nr 2 w Stalowej Woli, oraz samych uczniów.

 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.