Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Napisz list. Zmień życie! Dołącz do Maratonu Pisania Listów!

29 listopada 2017 | Agencja magico

Serdecznie zachęcamy uczniów do zaangażowania się w międzynarodową akcję Amnesty International ? Maratonu Pisania Listów. Maraton odbywa się co roku w związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka (10 grudnia). W ramach akcji wysyłane są apele do władz jako wyraz solidarności z osobami, których prawa są łamane.

 

Zbiorowe pisanie listów odbywa się w setkach miejsc w Polsce i na świecie. Po raz drugi maraton odbędzie również w naszej szkole. Im więcej listów napiszemy, tym większa szansa, że uda nam się poprawić los danego bohatera lub bohaterki. Zgłoś się do opiekunów Samorządu Uczniowskiego pani Beaty Szwedo lub pani Moniki Fil i weź udział w maratonie, który odbędzie się 7 grudnia w godzinach 9.40-11.35 w Sali Tradycji.  Pomóż nam uzbierać niezbędne fundusze na koperty i znaczki (koszt wysłania listu za granicę to ok. 5 zł) i przyłącz się do zbiórki prowadzonej przez Samorząd Uczniowski w dniach 30.11 oraz 1.12 (czwartek, piątek). Twój list może odmienić czyjeś życie!

  infografika jak dziala maraton

 

Zachęcamy do obejrzenia grafiki pokazującej jak działa maraton oraz krótkiego filmu przedstawiającego bohaterów poprzednich maratonów, którzy dzięki listom odzyskali wolność.

 

 

Zobacz inne wpisy

Czytamy! Polecamy!

06 czerwca 2023 | Bogusław Łój

Zapraszamy wszystkich miłośników fantasy do biblioteki szkolnej na kolejną wystawę z cyklu “Czytamy! Polecamy!” Zachęcamy...

27 kwietnia 2023 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji „Razem posprzątamy Stalową Wolę”. Akcja ta to lokalny odzew...

W dniach 17-21 kwietnia 2023r. r. uczniowie klasy 3 TEM (Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej) wzięli udział w teście...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.