Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Nasz uczeń finalistą w Turnieju Budowlanym

16 stycznia 2024 | Bogusław Łój

W piątek 5 stycznia 2024 w Lublinie odbyły się okręgowe eliminacje 52 edycji Turnieju Złota Kielnia. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: w kwalifikacji montaż systemów suchej zabudowy - Patryk Sprysak i Szymon Hara z klasy 3B1; w kwalifikacji wykonywanie robót malarsko - tapeciarskich - Amelia Pyjor z klasy 2B1; w kwalifikacji wykonywanie robót murarskich i tynkarskich - Karol Kurzyna i Jakub Powęska z klasy 2B1.

Pierwszym etapem turnieju był test wiedzy ogólnej, który rozwiązywali wszyscy uczniowie, natomiast kolejne zadanie tzw. Problemowe, dostosowane było do odpowiedniej kwalifikacji, w której udział brali poszczególni uczniowie.

Do finału centralnego, który odbędzie się w Poznaniu, zakwalifikował się Patryk Sprysak z klasy 3B1.

Do eliminacji okręgowych uczniów przygotowały panie mgr inż. Renata Bis i mgr inż. Jadwiga Socha.

Opiekunem grupy podczas wyjazdu był pan Robert Szafran.

Zwycięzcy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

A.Ł.

Zobacz inne wpisy

ZIELONO-CZARNE ANIOŁY - Zbiórka Książek

29 lutego 2024 | Dariusz Smolarek

Zapraszamy uczniów do zaangażowania w akcję zorganizowaną przez Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola oraz Ośrodka Kibice...

23 lutego obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. W ramach profilaktyki przedstawiamy jaka jest rola rodziny w promocji...

Zapraszamy uczniów klas ósmych na dzień otwarty szkoły w dniu 14 marca 2024 r. Start: 9:00 Zakończenie: 13:00 ...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.