Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Noc Bibliotek w Złotej Kościuszkowskiej

30 maja 2018 | Agencja magico

Serdecznie zapraszamy młodzież, Dyrekcję, nauczycieli i pracowników naszej szkoły na popołudniowe spotkanie z książką, filmem i muzyką, które odbędzie się 8. czerwca 2018 r. (piątek) w ramach IV ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, w 100-lecie Niepodległej pod hasłem ?RzeczpospoCzyta?.

 

Już po raz drugi włączamy się do tej akcji w niekonwencjonalny sposób promującej czytelnictwo. Wszystkich chętnych zapraszamy do biblioteki szkolnej w godz. od 15.00 do 19.00.

 

Ze względu na zaplanowany skromny poczęstunek prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa do 6. czerwca (środa) do godz. 15.00 organizatorowi akcji w szkole p. Małgorzacie Chojnackiej-Szempruch.

 

Akcja Noc Bibliotek 2018 w naszej szkole organizowana jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Oświatowym Przyjaciół Szkoły Kościuszkowskiej w Stalowej Woli.

 

Serdecznie zapraszamy.

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.