Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

05 marca 2018 | Agencja magico

3 marca 2018 roku uczniowie klas I AW i II AW Liceum Ogólnokształcącego o edukacji wojskowej uczestniczyli w miejskich obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zgromadzeni na uroczystości wzięli udział w marszu ulicami Skoczyńskiego, ks. Jerzego Popiełuszki i 1 -go Sierpnia na plac Józefa Piłsudskiego przed Miejskim Domem Kultury, gdzie odbyły się oficjalne uroczystości wojskowe, Apel Pamięci oraz Salwa Honorowa. Opiekunami w trakcie uroczystości byli: Małgorzata Grzesik i Magdalena Piróg.

 

W dniu 4 marca w Bazylice Konkatedralnej odprawiona została uroczysta Msza Św. w intencji Żołnierzy Wyklętych i Ojczyzny. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy wystawiony przez uczniów klasy II i IV TD pod opieką pana Krystiana Lebiody.

[gallery columns="4" link="file" ids="49460,49461,49462,49463"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.