Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Odwiedziny Mikołaja w "Podleśnej Przystani"

11 Grudzień 2023 | Bogusław Łój

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za udział w świątecznej zbiórce artykułów dla dzieci z Domu Dziecka. Dnia 5 grudnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego (Julia Bieńko z klasy 5Ep, Barbara Jaskot z klasy 5Fp oraz Stanisław Bat z klasy 4TEM) wraz z panią pedagog Sylwią Pacholec oraz panią opiekun Moniką Kułacz przekazali wszystkie zebrane dary dyrekcji oraz podopiecznym placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Podleśna Przystań”. Wizyta Świętego Mikołaja i jego Pomocnic spotkała się z ciepłym przyjęciem, a wręczone prezenty sprawiły dzieciom dużo radości. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom za wrażliwość na potrzeby innych, bezinteresowną chęć niesienia pomocy i okazane serce.

Zobacz inne wpisy

ZIELONO-CZARNE ANIOŁY - Zbiórka Książek

29 lutego 2024 | Dariusz Smolarek

Zapraszamy uczniów do zaangażowania w akcję zorganizowaną przez Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola oraz Ośrodka Kibice...

23 lutego obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. W ramach profilaktyki przedstawiamy jaka jest rola rodziny w promocji...

Zapraszamy uczniów klas ósmych na dzień otwarty szkoły w dniu 14 marca 2024 r. Start: 9:00 Zakończenie: 13:00 ...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.