Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Odznaczenia, nagrody i awanse dla uczniów LO o edukacji wojskowej

15 listopada 2017 | Agencja magico

Z okazji obchodów Święta Niepodległości uczniowie Liceum Ogólnokształcącego  o edukacji wojskowej zostali wyróżnieni srebrnymi odznakami ?Zasłużony Działacz Ligi Obrony Kraju?, czarnymi beretami oraz otrzymali mianowanie na kolejne stopnie awansu. Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Wojewódzki Ligi Obrony Kraju w Rzeszowie uchwałą nr 25 nadał uczniom naszej szkoły srebrną odznakę ?Zasłużony Działacz Ligi Obrony Kraju?.

 

Dyrektor Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju w Rzeszowie pułkownik Wiesław Karpiuk przekazał do wręczenia te odznaczenia za szczególne osiągnięcia w zawodach sportowo-obronnych na szczeblu ogólnopolskim.

 

Srebrną odznakę ?Zasłużony Działacz Ligi Obrony Kraju? otrzymali uczniowie klasy III Liceum Ogólnokształcącego o edukacji wojskowej:

 

- Wiktoria Ostrowska

- Paulina Pelic

- Natalia Tymofejewicz

- Przemysław Rzekieć

oraz uczennica klasy II TP

- Marcelina Woźniak

 

 

Zgodnie z zarządzeniem Nr 14 Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli w sprawie mianowania uczniów klas Liceum Ogólnokształcącego o edukacji wojskowej na kolejne stopnie awansu i na podstawie regulaminu Liceum Ogólnokształcącego o edukacji wojskowej Dyrektor Szkoły mianował:

 

Na stopień kadeta uczniów klasy I AW:

 

      1.Gabrielę Bieniek

  1. Wiktorię Bożek

  2. Adriana Kaczora

  3. Marcela Katę

  4. Adama Kochana

  5. Jakuba Kuciela

  6. Szymona Kulińskiego

  7. Kornela Kusa

  8. Angelikę Muciek

  9. Patryka Nogaja

  10. Karolinę Pamułę

  11. Jakuba Pokorę

  12. Marzenę Seterę

  13. Natalię Sobiło

  14. Pawła Sprysaka

  15. Urszulę Stój

  16. Patrycję Szewc

  17. Laurę Szubę

  18. Macieja Wachałowicza

  19. Grzegorza Żaka

Na stopień młodszego kadeta ucznia klasy II AW:

 
  1. Jakuba Kudłę

Na stopień starszego kadeta uczniów klasy II AW:

 
  1. Karolinę Bis

  2. Dominika Brodę

  3. Aleksandrę Cetnarską

  4. Karolinę Dzielińską

  5. Julię Gorczycę

  6. Jakuba Hanejko

  7. Wiktora Jarosza

  8. Karolinę Jodłowską

  9. Aleksandrę Kunysz

  10. Piotra Liskowicza

  11. Kacpra Samołyka

  12. Aleksandrę Sulich

  13. Adriana Tonderysa

  14. Kacpra Wronę

Na stopień kadeta sztabowego uczennicę klasy III AW:

 

1.Aleksandrę Młynarczyk

 

Wyróżnienie Czarnym Beretem otrzymali:

 

Karolina Bis, Aleksandra Cetnarska, Karolina Dzielińska, Adrian Tonderys, Kacper Wrona  z klasy II AW oraz Natalia Tymofejewicz z klasy III AW

 

Wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Opracowanie: Małgorzata Chojnacka-Szempruch

  [[WidgetGallery|{"id": "587" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="100" thumbnail_height="75" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show as slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.