Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty Nr 1/PO WER/2020

10 lutego 2020 | Agencja magico

Zamawiający, Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli , pragnie poinformować o wyniku postępowania dotyczącego ogłoszenia w trybie zapytania cenowego na zakup materiałów biurowych, realizowanego w ramach ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 1 /PO WER/ 2020 r.,

w ramach projektu pt: „Nasza szansa to praktyki ” o numerze 2019-1-PL01-KA102-063354 w ramach projektu "Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego" realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

ogłoszenie_wynik_biurowe1_2020

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.