Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GEOPLANETA

11 marca 2019 | Agencja magico

Komitet organizacyjny ?Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego Geoplaneta? uprzejmie informuje o wynikach tegorocznej edycji Konkursu. Konkurs jest przeprowadzany przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii Uniwersytetu Warszawskiego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie.

 

Ideą Konkursu GEOPLANETA jest

 

- poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o geografii Polski i świata - rozwijanie wśród młodzieży pasji do zwiedzania, podróżowania i odkrywania różnorodnych miejsc i zakątków Polski i świata - aktywizacja miłośników ojczystej przyrody poprzez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć

 

Młodzież naszej szkoły od lat uczestniczy w kolejnych edycjach konkursu i osiąga liczne ogólnopolskie sukcesy.

 

Z przyjemnością informuję, że w tym roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 2 został laureatem krajowym, uzyskując III miejsce w ?Ogólnopolskim Konkursie Geoplaneta?.

 

Laureatem w kategorii test został Piotr Naróg, uczeń klasy IV TL.

 

Wyróżnienia otrzymało 12 uczniów: Wiktoria Sztuka, Maksym Jakubowski, Kamil Szóstka, Kacper Głowacki, Krzysztof Mierzyński, Adrian Pałka, Kacper Ulawski, Mariusz Sokołowski, Dawid Kaczor, Wiktor Plewik, Gabriel Środa oraz Wojtek Grzybowski.

 

W kategorii praca indywidualna wyróżnienia otrzymało trzech uczniów:  Martyna Derylak, Dawid Szkutnik oraz Mateusz Pawłowski.

 

Dziękuję za udział w tegorocznej edycji konkursu i mam głębokie przekonanie, że został osiągnięty podstawowy cel: upowszechnianie wśród młodzieży wiedzy z zakresu geografii Polski i świata. Mam nadzieję, że wyniki uzyskane przez wyróżniających się uczestników konkursu będą zachętą do kontynuowania i rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

 

W imieniu całej szkoły serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

 

Szkolny Organizator Konkursu

 

Anna Nowak

 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.