Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

02 kwietnia 2019 | Agencja magico

Dnia 27 marca 2019 r uczniowie naszej szkoły w składzie Dawid Pydo, Kamil Bernaś oraz Wiktor Grzesik z klasy 3 TP wzięli udział w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym na szczeblu powiatowym. Turniej był organizowany przez Powiatową Komendę Policji w Stalowej Woli, Automobil Klub stalowowolski oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.

 

Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego, rozstrzygnąć sytuacje pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu w mało spotykanych sytuacjach zobrazowanej na ilustracji oraz rozwiązać test z historii motoryzacji. Ostatecznie nasi uczniowie zajęli drugie miejsce. Opieka i przygotowanie uczniów Mirosław Wasyl.

 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.