Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Piernikowe weekendy w galerii Vivo

12 grudnia 2018 | Agencja magico

Po raz kolejny ruszyła akcja sprzedaży świątecznych pierników oraz stroików bożonarodzeniowych na pasażu galerii Vivo. Podobnie jak w latach ubiegłych uczennice same przygotowały ciastka i świątecznie je udekorowały. Firma ?Three Pink Hands?, której przedstawicielkami są: Karolina Madej, Klaudia Jurek i Patrycja Powęska ? uczennice kl. 3TP, działa w ramach projektu miniprzedsiębiorstwo ?Produkcik?.

 

Stoisko piernikowe działa już od pierwszego weekendu grudnia, przez trzy kolejne i cieszy się zainteresowaniem odwiedzających galerię. Wraz ze słodkościami uczennice przekazują kupującym życzenia świąteczne w imieniu własnym i naszej szkoły. Opiekę nad uczennicami sprawują p. Anna Haliniak, p. Anna Mróz, których wspiera także p. Dariusz Bańka.

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska świątecznego !

   

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.