Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Pierwszy Wojewódzki Przegląd Klas Wojskowych

14 listopada 2019 | Agencja magico

W dniu 09. 11. 2019 r w Jasionce w Centrum Kongresowym G2A Arena odbył się Pierwszy Wojewódzki Przegląd Klas Wojskowych. Na imprezę powyższą połączoną z Konferencją "Wychowanie do wartości przez kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych" przybyło 11 reprezentacji klas wojskowych z największych miast Podkarpacia.

 

Nasze miasto reprezentowali uczniowie klasy 3AW i 2AW w składzie : Urszula Stój, Wiktoria Giemza, Grzegorz Żak, Krystian Siembida, Patryk Winiarczyk, Roksana Lechoszest, Nikola Broda ,Katarzyna Fiut, Patrycja Samołyk, Jakub Wielgosz,Wojciech Chudzik.

 

Przegląd polegał na 5 minutowej prezentacji każdej ze szkół, która była oceniana przez komisję sędziowską z Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Rzeszowie.

 

Nasi reprezentanci, jako jedyni z przybyłych wykonali pokaz sztuk walki, który został przyjęty z aplauzem przybyłych gości i został uhonorowany wyróżnieniem jury. Pozostali uczestnicy wykonywali pokaz musztry lub śpiewu. Opiekę nad naszymi uczniami sprawowały p. Anna Ryzak i p.Anna Świetlińska.

 

Kierownikiem wycieczki oraz odpowiedzialnym za przygotowanie i poprowadzenie pokazu był p.Dariusz Bańka

 

Zdjęcia Hubert Bańka.

 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.