Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Podium dla Budowlanki w piłce ręcznej

23 listopada 2019 | Agencja magico

Dnia 6 listopada odbyły się zawody w Licealiadzie  piłki ręcznej chłopców. W naszej grupie znalazły się zespoły z SLO,  oraz ZS Nr 3.

Nasi zawodnicy przegrali pierwszy mecz z SLO, a drugi wygrali z ZS Nr 3. Taka sytuacja pozwoliła  Zająć drugie miejsce w grupie awansując do półfinału. Półfinały odbywały się 13.11.2019r. W pierwszym meczu nasi uczniowie zagrali z CEZ ulegając im ( 8:4).

W drugim półfinale SLO pokonało ZS Nr1. W meczu o trzecie miejsce nasi uczniowie wygrali Z zs Nr 1 (7:4). Pozwoliło to cieszyć się z trzeciego bardzo dobrego   miejsca. 

Naszą szkołę reprezętowali: Paluch Paweł, Waśko Bartłomiej, Juśko Paweł,  Nowak Jakub, Plewik Wiktor, Dąbal Michał, Kiźlik Adrian, Mariański Paweł, Szczęch Krystian, Szczęch Miłosz, Wiatrowski Jakub, Grzybowski Wojciech,  Wielgosz Jakub.                                              

Opieka i przygotowanie do zawodów Mirosław Wasyl.

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.