Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Podsumowanie akcji charytatywnej PARASOL

07 października 2021 | Dariusz Smolarek

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za wzięcie udziału w akcji charytatywnej „PARASOL” organizowanej dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Stalowej Woli. Szczególne podziękowania należą się uczniom: Wiktorii Cwanek, Karolowi Jędrusińskiemu, uczennicom klas krawieckich i Pani Monice Skrzeszewskiej za zaangażowanie w szycie maseczek oraz Pani Justynie Czech za pomoc w akcji.  

W ramach działania zebrano 221 zł. Z zebranych środków kupiono materiały potrzebne do uszycia maseczek oraz  parasole. W sumie uszyto 38 maseczek oraz zakupiono 6 parasolek. 5 października 2021 roku przekazano te dary Dyrektor Domu Dziecka w Stalowej Woli Pani Małgorzacie Warchoł. Koordynatorem akcji była Aldona Młynarska.

Zobacz inne wpisy

#6 EKOTADKI w akcji... - Nie marnuj jedzenia

03 Grudzień 2022 | Dariusz Smolarek

...

2 grudnia 2022 r. - Dzień Dawcy Szpiku w ZS Nr 2

01 Grudzień 2022 | Bogusław Łój

Już 2 grudnia 2022 r. możesz zarejestrować się w naszej szkole jako potencjalny Dawca Szpiku. Może nim zostać każdy ogólnie...

Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy"

30 listopada 2022 | Bogusław Łój

Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej ochrony pracy, bezpieczeństwa i...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.