Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Podsumowanie akcji charytatywnej PARASOL

07 października 2021 | Dariusz Smolarek

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za wzięcie udziału w akcji charytatywnej „PARASOL” organizowanej dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Stalowej Woli. Szczególne podziękowania należą się uczniom: Wiktorii Cwanek, Karolowi Jędrusińskiemu, uczennicom klas krawieckich i Pani Monice Skrzeszewskiej za zaangażowanie w szycie maseczek oraz Pani Justynie Czech za pomoc w akcji.  

W ramach działania zebrano 221 zł. Z zebranych środków kupiono materiały potrzebne do uszycia maseczek oraz  parasole. W sumie uszyto 38 maseczek oraz zakupiono 6 parasolek. 5 października 2021 roku przekazano te dary Dyrektor Domu Dziecka w Stalowej Woli Pani Małgorzacie Warchoł. Koordynatorem akcji była Aldona Młynarska.

Zobacz inne wpisy

Narodowe Czytanie w Złotej Kościuszkowskiej

21 października 2021 | Dariusz Smolarek

Narodowe Czytanie to ogólnopolska akcja społeczna, której celem jest promowanie literatury polskiej. Co roku w wielu miejscach w...

204. rocznica śmierci patrona szkoły

20 października 2021 | Bogusław Łój

15. października 2021 roku minęła 204. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki – patrona naszej szkoły. Z tej okazji, dwa dni...

Powiadomienie o wyborze oferty - TIK

19 października 2021 | Dariusz Smolarek

Powiadomienie o wyborze oferty na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego Programu rozwijania szkolnej infrastruktury...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.