Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Podsumowanie eliminacji konkursu plastycznego w województwie podkarpackim

03 marca 2023 | Dariusz Smolarek

25 lutego 2023 roku w Pałacu – Muzeum Dzieduszyckich w Zarzeczu powiat przeworski odbyło się XX wojewódzkie podsumowanie Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego, którego organizatorem jest Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Na konkurs wojewódzki w 5 kategoriach wiekowych zgłoszono 559 prac plastycznych z 19 powiatów. Nasza uczennica Natalia Witek z klasy 1 TGE zajęła II miejsce w kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych. Praca plastyczna została zakwalifikowana do konkursu finałowego, który odbędzie się w Warszawie.
Opiekę merytoryczną sprawuje pan Jerzy Babraj.

Gratulujemy

Zobacz inne wpisy

Dzień Ziemi 2023

27 marca 2023 | Dariusz Smolarek

Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto świata, więc to doskonała okazja do organizowania różnego rodzaju wydarzeń promujących...

 Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji ekologicznej: ''Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci''. Zbiórka dotyczy zużytego...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.