Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Pomagamy razem z MOPS w Stalowej Woli

19 grudnia 2019 | Agencja magico

Zakończyła się kolejna już edycja "Stalowowolskiej Paczki Pomocy", adresowana w tym roku do osób starszych i niepełnosprawnych. Przez dwa tygodnie zbieraliśmy w naszej szkole dary: środki chemiczne oraz żywność o długim terminie przydatności do spożycia.

 

Akcja ta spotkała się z pozytywnym odzewem wśród naszych uczniów. Prawie każda klasa doskonale się zorganizowała i zaopatrzyła się w potrzebne artykuły, które następnie dostarczyła do organizatorów przedsięwzięcia w naszej placówce. W sumie udało nam się zebrać 117 kg darów, które przekazaliśmy przedstawicielom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

 

Następnie wraz z darami od innych instytucji, zostały one posortowane, spakowane i w formie paczek świątecznych przekazane potrzebującym mieszkańcom naszego miasta. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za życzliwość i dobre serce.

Aneta, Bogusław Łój

 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.