Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Koniec pewnej epoki

01 września 2021 | Andrzej Kułakowski

        Długoletni dyrektor naszej szkoły - mgr Włodzimierz Smutek, odszedł na zasłużoną emeryturę. Pełnił swoją funkcję od 2006 roku, wcześniej był nauczycielem fizyki i wychowawcą licznych pokoleń uczniów szkoły.
        W pożegnaniu Pana Dyrektora uczestniczyli Starosta Stalowowolski Janusz Zarzeczny, przedstawiciele związków zawodowych, zarząd i członkowie Stowarzyszenia Oświatowego Przyjaciół Szkoły Kościuszkowskiej, grono pedagogiczne i pracownicy niepedagogiczni szkoły.
        Dyrektor Smutek "człowiek wielkiego serca", życzliwym podejściem do drugiego człowieka, zjednywał sobie innych i mobilizował do wytężonej pracy dla wspólnego dobra, zawsze doceniając wysiłki swoich pracowników. Swoją kulturą osobistą, umiejętnością merytorycznej dyskusji, taktem, sprawiał, że rozmowy na nawet najtrudniejsze tematy, odbywały się w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia. Sprawiał również, że wszyscy pracownicy czuli się odpowiedzialni za naszą szkołę.

        Okazanie wdzięczności jest najprostszą – oraz najpotężniejszą – rzeczą, jaką człowiek może zrobić dla drugiego człowieka. – Randy Pausch.
Dlatego dziękujemy Panu Dyrektorowi za każdy życzliwy gest, wyrozumiałość i zrozumienie dla nas, swoich współpracowników.
        Wraz z odejściem na emeryturę dyrektora Smutka, zakończyła się szczególna epoka w Zespole Szkół Nr 2 w Stalowej Woli.

Tego samego dnia społeczność szkolna pożegnała odchodzące na emeryturę: nauczycielkę przedmiotów zawodowych panią Jadwigę Sochę i pracownika niepedagogicznego panią Lilę Witos. Obu paniom dziękujemy za ich pracę z uczniami i dla uczniów.

Zobacz inne wpisy

82 rocznica agresji sowieckiej na Polskę

22 września 2021 | Bogusław Łój

Wrzesień to miesiąc szczególny dla nas, Polaków, dla naszej pamięci historycznej i tożsamości narodowej. Wrzesień to miesiąc...

   W dniu 20 i 21 września  zostały przeprowadzone  wykłady dla naszych uczniów   o tematyce “Zasady...

Informacje dotyczące ubezpieczenia NNW uczniów

20 września 2021 | Bogusław Łój

Drodzy Rodzice! Informuję, że w roku szkolnym 2021/2022 Szkoła nie będzie ubezpieczała uczniów od następstw nieszczęśliwych...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.