Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Pożegnanie uczniów klas maturalnych

17 maja 2022 | Bogusław Łój

W dniu 29 kwietnia 2022 r. odbyło się uroczyste pożegnania uczniów klas maturalnych Złotej Kościuszkowskiej.  Uroczystość rozpoczęła się od przekazania sztandaru szkoły. Następnie głos zabrał dyrektor ZS Nr 2 im Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli pan mgr Jacek Bożek oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani  Katarzyna Drzewi- Gorczyca.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły uczniom, którzy uzyskali średnią powyżej 5,0 przyznano tytuł Prymusa Szkoły oraz Nagrodę Dyrektora Szkoły. W tym roku nagroda ta została przyznana dziewięciu maturzystom. Uhonorowano również uczniów, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem. Otrzymali oni pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. 

Aby podziękować rodzicom  za wspieranie  dyrekcji i nauczycieli w procesie edukacji Rada Pedagogiczna skierowała do nich listy gratulacyjne. Wyróżniono także uczniów za ich osiągnięcia sportowe oraz pracę na rzecz środowiska szkolnego. W imieniu tegorocznych maturzystów głos zabrała Agnieszka Lejk oraz Jakub Nowak, którzy wyrazili podziękowanie dyrekcji i gronu pedagogicznemu za trud włożony w proces dydaktyczno-wychowawczy.

Nie zabrakło również niespodzianki przygotowanej przez klasy młodsze. Zgromadzeni mogli obejrzeć prezentację o klasach maturalnych, a maturzyści otrzymali drobne upominki. Mogli również podziwiać występy artystyczne w wykonaniu Martyny Wieczerzak z klasy 3 Fg, Oliwii Burek z klasy 2 A oraz Wiktorii Cwanek i Jakuba Klimka z klasy 4 TC.

Opracowanie: Małgorzata Grzesik, Justyna Świeca

Zobacz inne wpisy

Zakończenie roku szkolnego 2021/22 - Fotorelacja

25 czerwca 2022 | Bogusław Łój

Wszystkim Uczniom życzymy bezpiecznych i szczęśliwych wakacji oraz udanego odpoczynku! Do zobaczenia we wrześniu! ...

Audycja BEZPIECZNE WAKACJE

20 czerwca 2022 | Dariusz Smolarek

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Pamiętajmy, że to przede wszystkim od nas zależy, czy będą one bezpieczne, a tym...

Wycieczka zawodowa klasy I TC

19 czerwca 2022 | Bogusław Łój

Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu to firma z ponad 100-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku polskim i...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.