Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Praktyki w Hiszpanii - Spotkanie organizacyjne

19 lutego 2020 | Agencja magico

W poniedziałek 24 lutego 2020 roku o godzinie 16:00 w auli szkoły odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców i  uczniów zakwalifikowanych do udziału w praktykach zagranicznych w ramach projektu Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli realizującego projekt pt. „Nasza szansa to praktyki

o numerze 2019-1-PL01-KA102-063354 w ramach projektu "Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego" realizowanego ze środków PO WER na zasadach  Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.