Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Praw konsumenta - ciąg dalszy

24 maja 2018 | Agencja magico

W dn. 23.05.2018 r. laureaci VII Szkolnego Konkursu Wiedzy Konsumenckiej uczniowie Sylwia Pudełko z klasy 3TGO oraz Aleksandra Wojewoda i Kacper Zakrzewski z klasy 2TBG wraz z nauczycielami p. Justyną Czech i Małgorzatą Terlecką wzięli udział w konferencji poświęconej ochronie praw konsumenta pod hasłem ?Pułapki konsumenta? zorganizowanej w ZSP nr 3 w Stalowej Woli.

 

Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Stalowej Woli, p. Agnieszka Kolba przybliżyła zebranym podstawowe prawa konsumentów i zadania rzecznika, zachęcając do korzystania z jego pomocy. Pani dr Małgorzata Wosiek z Uniwersytetu Rzeszowskiego przedstawiła w swojej prelekcji marketingowe techniki manipulacji stosowane przez sprzedawców: efekt kotwiczenia i wabika. Na temat nowoczesnych działań marketingowych w przedsiębiorstwach takich jak product placement, copywriting i programy lojalnościowe mówił p. Tomasz Prucnal z firmy Erkado. Wśród prelegentów byli również uczniowie ZSP nr 3 w Stalowej Woli, którzy omówili m.in. wykorzystywaną w sprzedaży działalność pod nazwą merchandisng.

 

Opracowanie i zdjęcia: Małgorzata Terlecka

  [gallery columns="4" link="file" ids="50996,50997,50998,50999"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.