Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Profilaktyka Czerniaka – audycja i rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

01 marca 2023 | Dariusz Smolarek

24 lutego 2023 roku wysłuchaliśmy audycji pt. „Profilaktyka Czerniaka”, której autorkami  były Nikola Gumiela i Kinga Adamczyk z klasy 1TL. Opiekę merytoryczną nad uczennicami  sprawowała pani mgr Lidia Harasymów. Audycja dotyczyła tematu choroby nowotworowej, wywoływanej nadmiernym promieniowaniem ultrafioletowym, na które człowiek jest szczególnie narażony w miesiącach letnich.                

28 lutego 2023 roku w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dotyczącego Profilaktyki Czerniaka. Wszystkie prace były oryginalne i ciekawe, najlepsze z nich zostały wyróżnione przez jury. W konkursie plastycznym:

1. miejsce zajęła Natalia Witek z klasy 1TGE
2. miejsce zajęli: Julia Pająk i Jan Pyć z klasy 1A
3. miejsce zajęła Gabriela Wtorek z klasy 1A

Specjalne wyróżnienie otrzymał  Hubert Kulak z klasy 1TC

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.  

Opracowanie i zdjęcia: Kinga Adamczyk kl. 1TL.  
A.Ł

Zobacz inne wpisy

Dzień Ziemi 2023

27 marca 2023 | Dariusz Smolarek

Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto świata, więc to doskonała okazja do organizowania różnego rodzaju wydarzeń promujących...

 Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji ekologicznej: ''Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci''. Zbiórka dotyczy zużytego...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.