Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Projekt "Ciekawa lekcja"

24 stycznia 2018 | Agencja magico

W dniu 18.01.2018 r. w ramach przedmiotu działalność gospodarcza, uczniowie klas 2TEC, 3TGO i 3Z13 pod opieką naucz. Małgorzaty Terleckiej wzięli udział w zajęciach pt.  "Jak prosty pomysł może się przerodzić w ciekawy biznes?" poprowadzonych przez  dr Joanną Podgórską, pracownika akademickiego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. 

 

Ich celem było zwrócenie uwagi na znaczenie pomysłów, pasji i zainteresowań oraz pracowitości w osiąganiu sukcesu w biznesie. Warto przy tej okazji wspomnieć, że zajęcia tego typu odbywają  w naszej szkole już od czterech lat, a jest to efekt współpracy z  WSIiZ w ramach projektu pod nazwą "Ciekawa lekcja".

  [[WidgetGallery|{"id": "599" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="100" thumbnail_height="75" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show as slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails"]

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.