Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Projekt edukacyjny BAKCYL

03 stycznia 2019 | Agencja magico

W dniach 5, 12 i 19 grudnia 2018 roku uczniowie klas 1TP, 2TPG, 2TL1 i 2TL2 pod opieką p. Justyny Czech, wzięli udział w trzech lekcjach z cyklu projektu BAKCYL. W ramach przedmiotu Podstawy przedsiębiorczości, lekcje przeprowadziła Kierownik Zespołu Promocji i Marketingu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego, p. Dorota Serafin.

       

Projekt Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży, BAKCYL to przedsięwzięcie przygotowane przez Warszawski Instytut Bankowości. Jego celem głównym jest edukacja finansowa dzieci i młodzieży. To współdziałanie różnych podmiotów takich jak banki  i szkoły na rzecz wzbogacenia wiedzy finansowej młodego pokolenia Polaków.

 

Dzięki tej inicjatywie, uczniowie naszej szkoły wzbogacili  swoją wiedzę z zakresu praktycznych zagadnień finansowych. Lekcje zostały przeprowadzone przez bankowca - praktyka, który podzielił się swoim doświadczeniem i wiedzą w formie prezentacji. Wzbogaciły program nauczania o ciekawe, interaktywne działania edukacyjne, m.in. wykład interaktywny, którego głównym celem jest kształtowanie dobrych nawyków w zarządzaniu finansami.  Tematyka lekcji  w ciekawy sposób dostarczyła uczniom wiedzy o świecie codziennych finansów i jego bezpieczeństwie, tak aby w niedalekiej przyszłości, potrafili korzystać z szerokiego wachlarza odpowiednich usług finansowych.

 

Opracowanie:    Justyna Czech

  [gallery link="file" ids="53884,53885,53886"]

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.