Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Projekt edukacyjny "Junkers szkoli"

30 stycznia 2020 | Agencja magico

W dniach 2-6.12.2019 r. uczniowie klas 4BSI(TS) i 4TEC(TE) wzięli udział w teście wiedzy z zakresu technik kondensacyjnych. Test przeprowadzony został w formie online  pod kierunkiem p. Barbary Dzikowskiej i p. Anny Mróz. Każdy uczestnik odpowiadał na 32 pytania, losowo wybrane z większej puli.

 

Konkurs ten jest kontynuacją programu edukacyjnego „Junkers szkoli”, w którym od kilku lat nasi uczniowie biorą aktywny udział i uzyskują dobre wyniki. Dla ucznia z klasy 4TEC Kamila Federczyka, który osiągnął najlepszy wynik punktowy w szkole, firma Junkers ufundowała nagrodę – dalmierz laserowy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie konkursu – "Rekuperacja ", który odbędzie się  w lutym.

 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.