Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Projekt edukacyjny ,,Lekcje z ZUS??

21 listopada 2019 | Agencja magico

W dniu 12 listopada br. uczniowie klas 2TLG, 2TEC, 2TB, 3TB wraz nauczycielami wzięli udział w spotkaniu z p. Alicją Kochanowicz-Grabuś, koordynatorem ds. komunikacji społecznej i edukacji oddziału ZUS w Rzeszowie. Jego celem było poznanie historii, sposobu działania, roli i znaczenia systemu ubezpieczeń społecznego w Polsce.

 

Rok szkolny 2019/2020 jest już szóstym, w którym nasza szkoła realizuje projekt edukacyjny ?Lekcje z ZUS? pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej skierowany do uczniów liceów, techników i szkół zawodowych. Na zajęciach z przedmiotów podstawy przedsiębiorczości i prowadzenia działalności gospodarczej kolejne roczniki młodzieży naszej szkoły pod kierunkiem p. Justyny Czech zdobywają coraz większą wiedzę, która będzie im przydatna w dorosłym życiu.

 

Każda ze szkół biorących udział w projekcie ma dodatkowo możliwość wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie wiedzy ?Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych?. Jej zwycięzcy mogą liczyć, poza nagrodami rzeczowymi, także na indeks uczelni wyższej lub otrzymać dodatkowe punkty przy rekrutacji na studia.

 

Opracowanie: Justyna Czech Zdjęcia: Damian Kępa

 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.