Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Projekt Edukacyjny Uczelnie Szkołom

18 listopada 2020 | Jakub Bożek

W dniu 28 października 2020 roku uczniowie klasy 2Eg wzięli udział w II bloku warsztatowym w ramach projektu edukacyjnego „Uczelnie Szkołom – o finansach z Narodowym Bankiem Polskim Akademicki –  Portfel Wiedzy o Finansach”.
Projekt realizowany jest przy współpracy Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Narodowego Banku Polskiego.

W ramach spotkania, które odbyło się w formie on-line, nauczyciele akademiccy Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego  – mgr Magdalena Suraj, dr Małgorzata Leszczyńska oraz mgr Rafał Pitera przeprowadzili warsztaty na temat podstawowych zasad gospodarowania budżetem domowym, oszczędzania i inwestowania. Dodatkowo uczniowie wzięli udział w lekcji muzealnej on-line, przygotowanej przez Muzeum Okręgowe w Rzeszowie. Na zakończenie warsztatów został przeprowadzony konkurs, który wyłonił 3 zwycięzców.

Są nimi uczniowie z klasy 2Eg
1. Karina Kowalik
2. Maja Sobczyszyn
3. Elżbieta Wojtanowicz

Zwycięzcy wygrali kalkulatory naukowe oraz zostali zakwalifikowani do udziału w Gali Finałowej.

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.