Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Quizspotter z podstaw przedsiębiorczości

07 maja 2018 | Agencja magico

13 kwietnia 2018r uczniowie klasy 2TBG pod opieką p. Justyny Czech dzięki finansowemu wsparciu Fundacji Banku Zachodniego w ramach programu ,,Bank Ambitnej Młodzieży? mieli przyjemność uczestniczyć w interaktywnej lekcji ,,Cyfrowa Akademia Przedsiębiorczości?.

 

Uczniowie rywalizowali ze sobą odpowiadając na tabletach na różne pytania testowe z zakresu podstaw przedsiębiorczości, które były prezentowane przez animatora prowadzącego turniej. W grze liczyła się wiedza, refleks i strategia, a przede wszystkim dobra zabawa.

 

Pytania, poprawne odpowiedzi i wyniki zmagań były na bieżąco prezentowane na ekranie.

 

Zwycięzcy turnieju: Kacper Zakrzewski oraz Kamil Kosierb z kl.2TBG będą reprezentowali Złotą Kościuszkowską w finale turnieju, który odbędzie się w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.

 

Opracowanie: Justyna Czech

[gallery link="file" ids="50310,50311,50312,50313,50314,50315"]

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.