Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Regulamin Plebiscytu Belfer Roku 2018

18 września 2018 | Agencja magico

1. Organizatorem plebiscytu Belfer Roku 2018 jest Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli. 2. Plebiscyt ma na celu wyłonienie nauczyciela cieszącego się dużym autorytetem i wyjątkową sympatią uczniów. 3. Przebieg plebiscytu:

 

? nauczyciele - kandydaci szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Stalowowolskiego będą prezentowani na stronie internetowej Starostwa Powiatowego www.stalowowolski.pl w dniach od 21.09.2018 r. do 05.10.2018 r.

? w tych dniach będzie można głosować za pomocą formularza on-line dostępnego na stronie internetowej Starostwa Powiatowego www.stalowowolski.pl

? aby wziąć udział w głosowaniu należy zarejestrować się na stronie www.stalowowolski.pl w zakładce Belfer Roku 2018 podając swoje imię, nazwisko, adres oraz e-mail. Podane dane będą wykorzystane tylko na potrzeby plebiscytu

? każdy, kto weźmie udział w głosowaniu może oddać jeden głos

? spośród osób zarejestrowanych, którzy wezmą udział w głosowaniu zostanie wylosowana osoba, która otrzyma nagrodę

? z jednego adresu IP można oddać tylko jeden głos.

 

4. Nauczyciel, który uzyska największą ilość głosów zostanie Belfrem Roku 2018 5. Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi na powiatowej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej 12 października 2018 r. 6. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Starostwa Powiatowego www.stalowowolski.pl oraz na stronach internetowych szkół ponadgimnazjalnych i placówek z terenu Powiatu Stalowowolskiego.

 

Organizatorzy

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.