Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Skrypt dla uczniów technikum

02 kwietnia 2019 | Agencja magico

Zapraszam uczniów klas II i III Technikum budownictwa oraz klasy II Technikum budowy dróg, III Technikum drogownictwa do zapoznania się ze skryptem: ZASADY PRZEDMIAROWANIA ROBÓT BUDOWLANYCH, który znajduje się w bibliotece szkolnej. 

 

Skrypt został opracowany na podstawie KNR 2-01, 2-02 w celu zebrania materiałów z zasad przedmiarowania robót budowlanych. Zawarty w skrypcie materiał jest pomocą w nauce do egzaminu w kwalifikacji B 30 oraz B 33.

 

Skrypt zawiera:

 

- Ogólne zasady sporządzania przedmiaru i obmiaru robót. - Przedmiarowanie robót ziemnych. - Przedmiarowanie konstrukcji murowych. - Przedmiarowanie konstrukcji betonowych i żelbetowych. - Przedmiarowanie konstrukcji drewnianych i pokryć dachowych. - Przedmiarowanie izolacji. - Przedmiarowanie tynków i okładzin. - Przedmiarowanie robót malarskich. - Przedmiarowanie rusztowań.

 

 

Agnieszka Grzywacz

 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.