Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Spektakl ?RÓŻA? - ze św. Janem Pawłem II w tle

05 listopada 2019 | Agencja magico

27 X 2019 r. w kościele Źródło Bożego Miłosierdzia dla mieszkańców Stalowej Woli oraz 30 X 2019 r. w auli szkoły dla społeczności ZS Nr 2 młodzież pod kierunkiem katechetów przedstawiła spektakl pt.: ?RÓŻA? według scenariusza Marcina Kobierskiego.

 

Przedstawienie odbyło się w ramach XIX Dnia Papieskiego oraz Roku Jana Pawła II. Jego zadaniem było wzbudzenie refleksji nad tym, co jest w życiu najważniejsze oraz przypomnienie głównych wątków nauczania Papieża Jana Pawła II. Było też okazją do włączenia się w charytatywną akcję pomocy potrzebującej rodzinie z naszej szkoły.

 

W sumie zebrano kwotę około 1240 zł. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za hojność i wsparcie. Zaś wspaniałej młodzieży występującej w spektaklu gratulujemy talentu i pięknej gry aktorskiej oraz wyrażamy wdzięczność za zaangażowanie, poświęcenie i trud włożony w to dzieło, a także za ich wielkie serca.

 

Wykonawcy:

 

Wiktoria Mysior - klasa I Ag Wiktoria Cwanek, Karol Jędrusiński - klasa II TC Patrycja Powęska, Katarzyna Dryja - klasa IV TP Krzysztof Pac - klasa IV TL Weronika Ogonowska, Jakub Soból - klasa IV TBG

Kacper Laskowski - klasa IV TLM

 

Dekorację wykonali: Aleksandra Rojek i Adam Zipser z klasy IV TLM.

 

Organizatorzy przedsięwzięcia

 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.