Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Spotkania uczniów z przedstawicielami Banku BZWBK

12 listopada 2017 | Agencja magico

W naszej szkole odbywają się spotkania uczniów z Dyrektorem Banku BZWBKw Stalowej Woli - Panem Pawłem Królem. Podczas zajęć uczniowie mogą dowiedzieć jak założyć konto, poznają możliwości inwestowania pieniędzy, korzystania z usług kredytowych oraz BIK-u.   Zajęcia te mają na celu zachęcać naszych uczniów do oszczędzania i nabywania umiejętności samodzielnego bankowania. Bank BZWBK przygotował także dla młodzieży ZSP NR 2 specjalną ofertę "NAGRADZAMY UCZNIÓW". Dotyczy ona uczniów którzy osiągają dobre wyniki w nauce, a bank motywując ich do dalszej pracy, nagradza ich trud.

 

Dodatkowo wszyscy uczniowie którzy założą konto, wezmą udział w przygotowanym przez Bank konkursie związanym z oszczędzaniem.   Współpracą z Bankiem BZWBK oraz opięką nad w/w działaniam zajmują się: p. Anna Mróz, p. Anna Haliniak, p. Jakub Bożek.

[gallery link="file" ids="47573,47572,47574"]  

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.