Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

"Stalowowolska Paczka Pomocy" - Edycja 2019 - Osoby starsze i niepełnosprawne

07 listopada 2019 | Agencja magico

Jak co roku społeczność naszej szkoły czynnie włącza się w dzieło pomocy dla osób potrzebujących. Wśród wielu przedświątecznych akcji charytatywnych jest również Stalowowolska Paczka Pomocy, organizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w naszym mieście. Adresowana jest ona do osób starszych i niepełnosprawnych, znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej i często pozostawionych samym sobie.

 

Polega na zbiórkach artykułów żywnościowych o długim terminie przydatności do spożycia oraz artykułów chemicznych potrzebnych w utrzymaniu czystości. Nie dotyczy natomiast środków finansowych. Zbiórki przeprowadzają firmy, urzędy, instytucje publiczne, przedszkola, uczelnie i szkoły - w tym ZS Nr 2. Wszystko, co uda się zebrać zostanie osobiście przekazane adresatom przez pracowników MOPS i wolontariuszy w formie paczek. 

 

Zapraszamy poszczególne klasy oraz indywidualne osoby do podzielenia się wyżej wymienionymi artykułami. By zapewnić ich różnorodność proponujemy, by zrobić to według wyznaczonego dla klas planu (posiadają go wychowawcy oraz koordynatorzy). Zebrane dary można przynosić do sali 002, do dnia 18 listopada (poniedziałek).

  Wszelkich informacji udzielają koordynatorzy akcji w szkole  - p. Aneta i Bogusław Łój. 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.