Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Stworzyli aplikację na smartfony i tablety z systemem Android

14 czerwca 2018 | Agencja magico

Uczniowie klasy IV TEC  Natalia Brzozowska, Weronika Kulawska  i Rafał Nieradko opracowali aplikację ?Mój ogród? na smartfony i tablety z systemem Android. Praca ta zajęła pierwsze miejsce w finale okręgowym Olimpiady Innowacji Technicznych  i Wynalazczości w kategorii usprawnienia softwarowo-techniczne.

 

Projekt pozwala na szybkie dotarcie do szerokiej gamy informacji z zakresu ogrodnictwa i zdrowego odżywiania, a także skorzystanie z kalendarza biodynamicznego na każdy dzień roku. Praca otrzymała też wyróżnienie w wojewódzkim konkursie ?Najciekawsza praca uczniów szkół ponadgimnazjalnych?. Z kolei uczniowie Janusz Torba  i Tomasz Tracz zostali finalistami finału okręgowego Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości  w bloku B ? Wynalazczość, gdzie wykazali się wiedzą z zakresu wynalazczości i rejestracji patentów. Opiekę dydaktyczną   i metodyczną nad uczniami sprawował nauczyciel Tomasz Kowalczyk.

   
 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.