Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

24 stycznia 2019 | Agencja magico

W  dniu  19 grudnia  w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia  dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

 

Stypendium to przyznawane jest uczniom, którzy  otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują  szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Wśród wyróżnionych uczniów województwa podkarpackiego znaleźli się przedstawiciele  ,, Złotej Kościuszkowskiej?: Anna Szewczyk  z klasy IV TLP  oraz  Adrian Tonderys z klasy III AW. Wręczenia dyplomów dokonała  Wojewoda Podkarpacki  Ewa Leniart oraz  Podkarpacki  Kurator  Oświaty Małgorzata Rauch.

 

W uroczystości uczestniczyły również: wicedyrektor szkoły dr Longina Ordon oraz mgr Justyna Świeca, która odebrała wyróżnienie w imieniu swojej podopiecznej, przebywającej na praktykach zagranicznych w Hiszpanii.

 

Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

[gallery link="file" ids="54052,54053,54054"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.