Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Sukces w Powiatowym Konkursie ,,Skutecznie Szukam Pracy?

01 grudnia 2017 | Agencja magico

22 listopada 2017 roku w Centrum Edukacji Zawodowej odbył się już po raz trzynasty konkurs dotyczący rozwoju kształcenia zawodowego i rozwoju przedsiębiorczości. Te swoiste rozgrywki, skierowane do młodzieży z zasadniczych szkół zawodowych, przygotowano w ramach projektu ,,Powiat stalowowolski stawia na zawodowców?. Tegoroczny konkurs Skutecznie Szukam Pracy odbył się pod hasłem ?nieważne, jaką szkołę skończyłeś, ale czy potrafisz dostosować się do potrzeb rynku pracy?.  

Wśród grona laureatów konkursu znalazł się uczeń klasy 2Z2 Dominik Jarosz, wśród finalistów Aleksander Siek z tej samej klasy. Obaj uczniowie reprezentowali Złotą Kościuszkowską pod opieką p. Justyny Czech. Nagrody w postaci tabletu oraz power bank ufundowała firma Stempart.

Zajęcie tak wysokich miejsc nie byłoby możliwe bez solidnego przygotowania merytorycznego, a sam cel konkursu obejmował nie tylko upowszechnianie tematyki szukania pracy, ale całej problematyki kształcenia różnych umiejętności, bez których w dzisiejszym świecie trudne jest poruszanie się po rynku pracy. Dlatego jury w postaci przedstawicieli lokalnych firm oceniało umiejętności aplikowania dokumentów potwierdzających doświadczenie i wiedzę, autoprezentacji, interpersonalne a także znajomość współczesnego rynku pracy oraz sytuacji lokalnego rynku pracy. Uczniowie, po przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, uczestniczyli w rozmowie kwalifikacyjnej, prowadzonej przez firmy: Huta Stalowa Wola S.A., Uniwheels Production Poland Sp. Z o.o., Toyota Sacar Stalowa Wola. Wśród najlepszych znaleźli się również: Cezary Puzio oraz Oskar Przedpełski z Centrum Edukacji Zawodowej.  

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu.

Opracowanie: Justyna Czech

    [[WidgetGallery|{"id": "588" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="100" thumbnail_height="75" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show as slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.