Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Światowy Dzień Rzucania Tytoniu

24 listopada 2021 | Dariusz Smolarek

18 listopada 2021 roku obchodzimy Światowy Dzień Rzucania Tytoniu. Z tej okazji w naszej szkole została wygłoszona audycja informacyjno–edukacyjna oraz przygotowana gazetka sienna. Uczennice z klasy 3Ep, które przygotowały audycję i stworzyły gazetkę, wykazały się kreatywnością w podejściu do tematu. O strony merytorycznej nad obydwoma projektami czuwała p. mgr Lidia Harasymów.

Palenie tytoniu jest poważnym problemem współczesnego świata. Uczniowie naszej szkoły zostali poinformowani o szkodliwym wpływie palenia na zdrowie człowieka oraz jego skutkach. Mamy nadzieję, że przekazane za pośrednictwem audycji i gazetki informacje wpłyną na zmianę zachowania u niektórych uczniów naszej szkoły.  

Opracowała mgr L. Harasymów  
Red. P.U.

Gazetka ścienna - Światowy Dzień Rzucania Tytoniu

Zobacz inne wpisy

     Nauczyciele języka niemieckiego zapraszają uczniów klas I LO i Technikum naszej szkoły do udziału w IX edycji...

Zapraszamy wszystkich Uczniów i Nauczycieli do wzięcia udziału w przedświątecznej akcji charytatywnej. Jej celem jest zebranie...

Relacja filmowa z wycieczki zawodowej

03 Grudzień 2021 | Dariusz Smolarek

...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.