Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Święto Edukacji Narodowej 2021

13 października 2021 | Jakub Bożek

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Administracji i Obsługi Zespołu Szkół Nr 2 w Stalowej Woli

Tablica, na tablicy napis Święto Edukacji Narodowej, widać postać nauczycielki trzymającej kredę, na biurku książki przybory do pisania, jabłko

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pedagogom, pracownikom administracji i obsługi  składam serdeczne podziękowania za ich codzienny trud wychowawczy i pedagogiczny oraz wysiłek jaki wkładają w funkcjonowanie szkoły.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz pozostałe dni w roku szkolnym będą wypełnione spokojem i radością, ale i poczuciem odpowiedzialności za młodzież dla której pracujemy.

Życzę Państwu, aby wymagająca praca nauczyciela, pedagoga, wychowawcy przyniosła efekty dla uczniów oraz satysfakcję i zadowolenia dla Państwa.

Pragnę podziękować za oddanie dla uczniów, okazywane wsparcie oraz ogromne poświęcenie i wysiłek wkładany w kształtowanie młodych charakterów.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytom, życzę wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości i powodzenia w życiu osobistym.

                                                         Z wyrazami szacunku 

p.o. dyrektora
Jacek Bożek

Zobacz inne wpisy

Narodowe Czytanie w Złotej Kościuszkowskiej

21 października 2021 | Dariusz Smolarek

Narodowe Czytanie to ogólnopolska akcja społeczna, której celem jest promowanie literatury polskiej. Co roku w wielu miejscach w...

204. rocznica śmierci patrona szkoły

20 października 2021 | Bogusław Łój

15. października 2021 roku minęła 204. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki – patrona naszej szkoły. Z tej okazji, dwa dni...

Powiadomienie o wyborze oferty - TIK

19 października 2021 | Dariusz Smolarek

Powiadomienie o wyborze oferty na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego Programu rozwijania szkolnej infrastruktury...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.