Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Szkolenie teoretyczno-praktyczne – ALPOL

16 listopada 2021 | Bogusław Łój

22 października b.r. odbyło się szkolenie teoretyczno-praktyczne, przeprowadzone przez przedstawicieli firmy ALPOL.

Uczniowie trzecich klas branżowych zostali zapoznani z asortymentem producentów: HUZAR, STABIL oraz SATYN. W ten sposób poszerzyli wiadomości dotyczące produkcji, właściwości technicznych materiałów budowlanych związanych z wygładzaniem/szpachlowaniem ścian oraz sposobami aplikacji gładzi szpachlowych.

Uczniowie zapoznani zostali również z zasadami dotyczącymi bezpiecznej oraz właściwej obsługi agregatu tłokowego, dzięki czemu będą mogli w praktyce przetestować powyższy sprzęt, aplikując mechanicznie gładź tynkową białą agregatem i wyrównując profesjonalnymi narzędziami. Za aktywny udział w szkoleniu zostali obdarowani upominkami.

Koordynatorem projektu był p. Łukasz Sondej
Red. P.U.

Zobacz inne wpisy

     Nauczyciele języka niemieckiego zapraszają uczniów klas I LO i Technikum naszej szkoły do udziału w IX edycji...

Zapraszamy wszystkich Uczniów i Nauczycieli do wzięcia udziału w przedświątecznej akcji charytatywnej. Jej celem jest zebranie...

Relacja filmowa z wycieczki zawodowej

03 Grudzień 2021 | Dariusz Smolarek

...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.