Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Szkolenie z techniki kondensacyjnej kotłów firmy De Dietrich

21 października 2019 | Agencja magico

Dnia 17.10. 2019 r. uczniowie z ZS Nr 2 klasy 1 Dg (TE) i 4 TEC (TE) ? technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami firmy De Dietrich. Szkolenie odbyło się w mobilnym labbusie, na terenie hurtowni  FHU Hydo ? Kan Technika Sanitarno- grzewcza w Stalowej Woli.

 

Uczniowie mogli zapoznać się z zasadą działania, budową i osprzętem kotłów kondensacyjnych, dostępnych na rynku. Prezentacja działania poszczególnych urządzeń oraz analiza parametrów pracy przybliżyła uczestnikom zasadność stosowania  kotłów  firmy De Dietrich, z uwagi na ich niską emisję zanieczyszczeń, innowacyjne rozwiązania i estetykę wykonania. Uczniowie mieli również okazję zapoznać się z asortymentem hurtowni  FHU Hydo ? Kan Technika Sanitarno- grzewcza.

  Na zakończenie spotkania, przedstawiciele firmy De Dietrich zaprosili  uczestników na grillowy poczęstunek. Był to  niespodziewany i miły akcent szkolenia.

 

Opiekę nad uczniami sprawowały p. Barbara Dzikowska i p. Anna Mróz.

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.